ZÁKAZNÍCKA PODPORA SO SLOVENČINOU

Bez potreby predchádzajúcich skúseností

Krakov

JOB ID JOB TITLE LOCATION FULL/PART TIME LANGUAGES
129 CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE WITH SLOVAK

KOLEGA v oblasti ZÁKAZNÍCKEJ PODPORY (slovenský & anglický jazyk)

KRAKOV FULL TIME SLOVAK C1 + ENGLISH C1

ZÁKAZNÍCKA PODPORA SO SLOVENČINOU V KRAKOVE

Práca v Poľsku pre slovensky hovoriacich!

Našim zákazníkom je medzinárodná spoločnosť. Ich kancelária v Krakove je orientovaná na starostlivosť o zákazníkov, komerčnú podporu a finančné služby. Momentálne spoločnosť hľadá kolegu na miesto:

ZÁKAZNÍCKA PODPORA V KRAKOVE (slovenský & anglický jazyk)

Náplň práce:
  • spravovanie prichádzajúcich hovorov, e-mailov ako aj otázok či požiadaviek zákazníkov v slovenčine a angličtine
  • vyhodnocovanie potrieb zákazníka
  • spracovanie sťažností zákazníkov a odpovedanie na otázky týkajúce sa produktov, objednávok, platieb, faktúr a podobne
  • budovanie pevných vzťahov so zákazníkmi
  • zaznamenávanie a riešenie prípadných problémových situácií
  • prispievanie k zlepšovaniu jednotlivých procesov
Požiadavky na uchádzača:
  • bez potreby predchádzajúcich skúseností
  • výborná znalosť slovenčiny (materinský jazyk alebo úroveň C1) a angličtiny (úroveň C1)
  • znalosť MS Office, najmä Excel
  • skúsenosti v podobných pozíciách veľkou výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti (slovom aj písmom)
  • proaktívny prístup
  • občianstvo v EÚ

Ideálny kandidát by mal mať dobré medziľudské a komunikačné zručnosti, rád pracuje v medzinárodnom tíme a je otvorený novým výzvam a príležitostiam.

Spoločnosť svojim zamestnancom ponúka:
  • Zmluvu na plný pracovný úväzok
  • prácu v medzinárodnom tíme s kolegami zo 40 rôznych krajín
  • možnosť kariérneho rastu
  • rýchlo sa meniace prostredie plné zábavy a firemných podujatí
  • zľavy na firemné produkty
  • Cafeteria budget (po treťom mesiaci v zamestnaní)
  • vysoká finančná podpora prispievajúca k pokrytiu nákladov s presťahovaním sa

Miesto práce: Krakov, Poľsko

V prípade záujmu, pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na email: info@Itselecta.com s predmetom: JOBID: 129

a

Prečítajte si, prosím, naše Zásady ochrany osobných údajov a vo svojom e-maily uveďte nasledujúce vyhlásenie:

“I have read and understood ITSelecta’s Privacy Policy, and I hereby give permission to process my personal data for recruitment purposes.”

Bez tohto vyhlásenia nemôžeme spracovať Vaše údaje a kontaktovať Vás.

Poznáte niekoho, kto by sa o túto pozíciu mohol zaujímať? Zdieľajte ho online (odkazy pod obrázkom)

CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE WITH SLOVAK

Working in Poland with Slovak language!

Our customer is an international structured organization. In their Krakow office, they are dealing with customer care, commercial support and financial services. Join their office in Krakow as:

Duties:
  • Managing incoming calls and emails and customer service inquiries
  • Assessing customer’s business needs
  • Handling customer complaints and answering to questions regarding products, orders, payments, invoices etc.
  • Build sustainable relationships with customers
  • Precise administration and follow-up of incoming issues
  • Contributing to process development
Requirements:
  • Excellent command of Slovak (C1 or native level) and English (C1 level)
  • Knowledge of MS Office, especially Excel
  • Experience in similar roles will be considered as a big advantage
  • No previous experience required
  • Excellent spoken and written communication skills
  • Proactivity
  • EU citizenship

The ideal candidate has a good interpersonal and communication skills. He/She enjoys working in a team in an international environment. The applicant needs to be open to new challenges and opportunities.

The company offers:
  • Permanent contract
  • International team with colleagues from 40 different countries
  • Career opportunities
  • Fast-paced, fun environment and company events
  • Compensation package and partner discounts
  • Cafeteria package after the third month of employment
  • Great relocation package

Place of work: Krakow

If you are interested, please send your CV in English at info@Itselecta.com with subject: JOBID:129

AND:

Please read our Privacy Policy and add the following statement to your email:

Without this statement, we cannot process your data and contact you.

Do you know someone who might be interested in this position? Share it online (links under the picture)