ZÁKAZNÍCKA PODPORA SO SLOVENČINOU, ANGLIČTINOU + 1 INÝM EU JAZYKOM

Bez potreby predchádzajúcich skúseností

Krakov

KódNázov pracovnej pozícieLokáciaFULL/PART TIMEJazyky
129KOLEGA v oblasti ZÁKAZNÍCKEJ PODPORY (slovenský, anglický + iný EU jazyk)KRAKOVFULL TIMESK, ENG, 1 EU jazyk

ZÁKAZNÍCKA PODPORA SO SLOVENČINOU V KRAKOVE

Práca v Poľsku pre slovensky hovoriacich!

Našim zákazníkom je medzinárodná spoločnosť. Ich kancelária v Krakove je orientovaná na starostlivosť o zákazníkov, komerčnú podporu a finančné služby. Momentálne spoločnosť hľadá kolegu na miesto:

ZÁKAZNÍCKA PODPORA V KRAKOVE (slovenský, anglický jazyk + Iný európsky jazyk)

Náplň práce:
  • spravovanie prichádzajúcich hovorov, e-mailov ako aj otázok či požiadaviek zákazníkov v slovenčine a angličtine
  • vyhodnocovanie potrieb zákazníka
  • spracovanie sťažností zákazníkov a odpovedanie na otázky týkajúce sa produktov, objednávok, platieb, faktúr a podobne
  • budovanie pevných vzťahov so zákazníkmi
  • zaznamenávanie a riešenie prípadných problémových situácií
  • prispievanie k zlepšovaniu jednotlivých procesov
Požiadavky na uchádzača:
  • bez potreby predchádzajúcich skúseností
  • výborná znalosť slovenčiny a jedného ďalšieho európskeho jazyka (materinský jazyk alebo úroveň C1)
  • znalosť angličtiny (úroveň B2)
  • znalosť MS Office, najmä Excel
  • skúsenosti v podobných pozíciách veľkou výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti (slovom aj písmom)
  • proaktívny prístup
  • občianstvo v EÚ

Ideálny kandidát by mal mať dobré medziľudské a komunikačné zručnosti, rád pracuje v medzinárodnom tíme a je otvorený novým výzvam a príležitostiam.

Spoločnosť svojim zamestnancom ponúka:
  • Zmluvu na plný pracovný úväzok
  • prácu v medzinárodnom tíme s kolegami zo 40 rôznych krajín
  • možnosť kariérneho rastu
  • rýchlo sa meniace prostredie plné zábavy a firemných podujatí
  • zľavy na firemné produkty
  • Cafeteria budget (po treťom mesiaci v zamestnaní)
  • vysoká finančná podpora prispievajúca k pokrytiu nákladov s presťahovaním sa

Miesto práce: Krakov, Poľsko

V prípade záujmu, pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na email: info@Itselecta.com s predmetom: JOBID: 129

a

Prečítajte si, prosím, naše Zásady ochrany osobných údajov a vo svojom e-maily uveďte nasledujúce vyhlásenie:

“I have read and understood ITSelecta’s Privacy Policy, and I hereby give permission to process my personal data for recruitment purposes.”

Bez tohto vyhlásenia nemôžeme spracovať Vaše údaje a kontaktovať Vás.

Poznáte niekoho, kto by sa o túto pozíciu mohol zaujímať? Zdieľajte ho online (odkazy pod obrázkom)

Work in Poland for multilinguals with european languages!

Our customer is an international structured organization that is looking for a candidate who will join their office in Krakow as:

CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE with English b2, SLOVAK C1/C2 or native and 1 Other EUROPEAN language (at C1/C2 or native level)

Duties:

  • Managing incoming calls and customer service inquiries
  • Assessing customer’s business needs
  • Handling customer complaints and answers to their questions
  • Build sustainable relationships with customers
  • Being engaged and proactive about the company’s Marketing and Sales plan
  • Proposing innovative ideas that will improve the satisfaction of the customers

Requirements:

  • Excellent command of Slovak+ 1 other EU language with C1, C2 or native level
  • English B2
  • EU citizenship
  • Great communication skills
  • Knowledge of MS Office, especially Excel
  • Experience in similar roles will be considered as a big advantage

The ideal candidate has strong interpersonal and communication skills and enjoys working in a team in an international environment. The applicant needs to be open to new challenges and opportunities.

The company offers:

  • Permanent contract
  • Introductory training to the company
  • Relocation package for the people outside of Poland
  • Polish course for beginners
  • Great company environment (company events and parties)
  • International environment

Place of work: Krakow

Please send your CV in English at info@Itselecta.com with subject: JOBID129 AND:

  • Please read our Privacy Policy and add the following statement to your email: “I have read and understood ITSelecta’s privacy policy, and I hereby give permission to process my personal data for recruitment purposes.”